Logo TALBOT RUNHOFTalbot Runhof je německá módní značka se sídlem v Mnichově. Společnost byla založena v roce 1992 pod názvem „All About Eve“ (Vše o Evě) Johnny Talbotem (*1964) a Adrianem Runhofem (*1963) a v roce 2000 byla přejmenována na Talbot Runhof. Pod touto značkou vyrábí a distribuuje zejména dámskou módu a módní doplňky. Během své existence získala řadu ocenění. Společnost provozuje 350 metrů čtverečních butiku v Mnichově. Kolekce se vyrábí ve svém vlastním studiu v Německu.

TALBOT RUNHOF style
TALBOT RUNHOF style

 

 

 

 

 

Značka Talbot Runhof je přední módní návrhář zejména pro večerní nošení. V tisku je označována za vůdce na červeném koberci v Německu. Tam, kde jsou ženy zobrazeny v krásných šatech, Talbot Runhof je mezi nimi. Je jeden z nejoblíbenějších návrhářů filmových hvězd s jeho elegantními a přitom neotřelými modely. Podporuje například Julii Roberts, Lady Gaga, Angelinu Jolie, Annu Jurjewnu Netrebko, Bettinu Wulff a další. Velkým úspěchem značky bylo například vyhlášení cen  American Music Awards v roce 2009, ke kterému přispěli Selena Gomez a Carrie Underwood ve stříbrných mini šatech od Talbot Runhof.

 

 

 

Mottem značky je:

„Vše je o tom vědět, kde se zastavit“

(Což znamená: Musíš vědět, jak daleko můžete jít).

Extravagantní design z exkluzivní spolupráce.

Eschenbach Optik zahájila spolupráci se značkou Talbot Runhof v roce 2015. Nejprve byla spojená se značkou BRENDEL a v roce 2018 poprvé vystupuje jako samostatné portfolio mezi kolekcemi Eschenbach.

Barevné kovy se zrcadlovými efekty charakterizují futuristicko-ženskou kolekci slunečních brýlí s určitou extravagancí. Nekonvenční modely přesvědčují širokou paletou tónů, co zůstává, perfektně utvářená krása.

TALBOT RUNHOF style