Logo MINI EYEWEAR

Díky MINI EYEWEAR je duch značky MINI převeden do celé kolekce brýlí. Současný, nezaměnitelný, inspirativní, emotivní. Tato značka životního stylu se také zaměřuje na to podstatné - ikonický design kombinovaný s vysoce kvalitními materiály. S pohledem, který vyzařuje městský životní styl, je to značka pro individualisty, kteří využívají duchaplný přístup k životu.

MINI EYEWEAR style
MINI EYEWEAR style

 

 

Modely MINI jsou definovány v jasné a stručné formě s maximální vizuální přitažlivostí, každý model zobrazí jeho MINIness. Kolekce je inspirována ikonickým vzhledem MINI a klade důraz na nezaměnitelný design v kombinaci s autentickými a inteligentními funkcemi. A co víc, vrcholy jako Driving Shields a Racing Clips přinášejí skutečný pocit překvapení a vzrušení. Expresivní tvary jsou kombinovány s vzrušující škálou barev, které sahají od monochromatické palety barev až po klasické hnědé havana acetáty.

 

Logo MINI EYEWEAR

MINI EYEWEAR style
high quality rolex milgauss fake vs real to make certain the excellent top quality and also amazing story with the services lifestyle.hobbyists have become attached to amassing rolex swiss fake rolex automatic movement.