Logoartdecoblack

Italské designérské duo pracující výhradně pro Artdeco vytváří kolekce stylových elegantních tvarů, barev a nejnovějších módních trendů, kombinující nadčasový design. Kolekce obsahuje modely exkluzivní klasické jednoduchosti s okouzlující extravagancí.

Typické ARTDECO brýle mají prominentní logo na stranici, které je komplikovaným dekorativním prvkem, zdůrazňujícím design a jedinečnost každého modelu. Modely brýlí ARTDECO nejsou jen obruby, které zaručují krásu očí ve světlech reflektorů, ale zároveň představují stylový módní trend.

ArtDecoo
2017 ARTDECO (1)

Koncept barev v Artdeco hraje důležitou roli. Nejedná se ale pouze o výběr barev a vysoce kvalitní materiály, ale i o propracované detaily. Koordinovaná barevná paleta byla provedena pro každý model a variantu brýlí zvlášť. Nositelé tak dostávají možnost mít svůj oblíbený model ve své oblíbené barvě, stejně jako sladěný módní doplněk, odpovídající jejich vkusu podobně, jako třeba jejich makeup.

ARTDECO - Životní styl je trend

ARTDECO kolekce je výrazná, elegantní, vášnivá v nejvyšší kvalitě. Je to okouzlující značka zaměřená na módní ženy, které si uvědomují trendy, jsou sexy a hledají svůdné doplňky.

ARTDECO znamená sofistikované brýle, a proto spoléhá na italský návrhářský tým, který pracuje výhradně pro značku. Výsledkem jsou moderní, ženské kolekce, které se zaměřují na nejnovější trendové barvy.

Absolutní jedinečnost značky ARTDECO přináší neustálé sloučení brýlí a kosmetiky. Návrháři vyzdvihují současné trendy make-upu na mezinárodních módě, a tak vytvářejí v segmentu brýlí bezprecedentní možnosti barev a vzorů. Oni nejen vytvářejí kolekce brýlí, ale vypadají!

ARTDECO se vyznačuje nejen neuvěřitelným smyslem pro trendy a barvy. Značka má jedinečnou odbornost v tom, jak make-up a brýle spolupracují. Nikdo jiný se nemůže s takovou znalostí lesknout. Který vzhled se hodí, které brýle? Otázka, která se každý den věnuje den ARTDECO.

Kolekce brýlí od společnosti ARTDECO, jsou tematické a zaměřují se na módní směry jako žádná jiná značka brýlí. ARTDECO má neuvěřitelný pocit, jaké téma a trendy převažují. Zde jsou plní profesionálové v práci!